Özel Ataçman Sistemleri

İhtiyacınıza uygun özel dizayn ve ölçülerde standart traversler, asimetrik yükler için özel otomatik ayarlı traversler, özel kanca ve kanca altı ekipmanları, denge ağırlıklı rulo kancaları, vario-c kancalar, denge ağırlıksız rulo kancaları, forklift çatal traversleri, istif araçları için teleskopik vinç kolu, çevirme ve döndürme traversleri, bigbag traversi, özel varil kıskaçları, rulo,blok ve boru kıskaçları, otomatik tel kangal kavrayıcılar ve tong sistemleri olmak üzere bir çok alanda sizlere seçenek sunmaktayız.

Sunduğumuz ürünlerde, CE sertifikası, kaynak uygunluğu ve kaynakçı sertifikası, malzeme sertifikası ve istenilmesi durumunda üçüncü şahıs (Lloyd Register, Norske Veritas, TÜV..vs.) tarafından test sertifikası ve özel kontroller tedarik edilmektedir. Bütün kaldırma ataşmanları, ilgili standartlara uygun olarak dizayn edilir ve bu şekilde imal edilir.

Takmatik Kepçe üretiminde sektörüne kattığı yeniliklerle bilinir. En yeni programlar ve uygulamalarla sıfır hata ile üretim yapar. AR-GE faaliyetlerinin de yürütüldüğü fabrikamızda hidrolik sistemler dahil tamamı yerli üretim yapıyoruz.